O firmie

Strona Główna > O Firmie

Materiały Najwyższej Jakości

Użytkownikom analizatorów elementarnych: ELEMENTAR®, ELTRA®, HORIBA Scientific®, LECO®, Bruker®, VELP®/Gerhardt®/Costech® proponujemy materiały eksploatacyjne, które produkowane są w USA z najwyższej jakości surowców. Wzorce pochodzą od certyfikowanych zgodnie z ISO 17034/ISO17025 producentów.

Profesjonalni Doradcy

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w laboratorium, jak również w sprzedaży urządzeń, materiałów i wzorców analitycznych. Wiedza i doświadczenie pozwalają na profesjonalne doradzanie i odpowiadanie na pytania naszych klientów.

Szybkość Działania

Posiadamy dobrze zaopatrzony magazyn, dzięki któremu możemy zapewnić realizację zamówień w ciągu 2 dni roboczych.

Witaj w USL Sp. z o.o.

USL Sp. z o.o. powstała w 2018, by dostarczać najwyższej jakości materiały eksploatacyjne do analizatorów elementarnych oraz wzorce analityczne.

Jesteśmy generalnym przedstawicielem Alpha Resources LLC w Polsce. Dostarczamy materiały eksploatacyjne, odczynniki i wzorce do laboratoriów przemysłowych oraz naukowych, a także doradzamy w wyborze odpowiednich rozwiązań analitycznych.

Na rynku polskim działamy od 6 lat. W tym czasie rozwinęliśmy naszą działalność i podjęliśmy współpracę z Brammer Standard Company, INC., co pozwoliło nam rozszerzyć ofertę wzorców analitycznych. Obecnie jesteśmy dostawcą różnego rodzaju materiałów odniesienia. Sprzedajemy materiały i wzorce do wielu jednostek badawczych nie tylko w kraju, ale i za granicą. 

W 2022 roku zostaliśmy przedstawicielem firmy Tuttnauer będącej uznanym na świecie producentem autoklawów. Prowadzimy sprzedaż nowych sterylizatorów, autoryzowany serwis i naprawę już zainstalowanych urządzeń. Szkolimy z zakresu obsługi autoklawów oraz wspieramy Użytkowników w zgłoszeniach tych urządzeń do UDT.

Priorytetem jest zawsze szybka i sprawna obsługa oraz dbałość o dobrą współpracę.

Naszym motto pozostaje niezmiennie: wysoka jakość produktów w konkurencyjnych cenach.

Rok założenia
0
Produktów w ofercie
0 +
Zadowolonych klientów
0 +
Dostawców
0 +

Oferujemy materiały eksploatacyjne do analizatorów
elementarnych od najlepszych producentów

Jesteśmy tu dla Ciebie

Zadaj pytanie

Witaj w USL Sp. z o.o.

Skontaktuj się z nami, pomożemy.

Napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego. Zadaj pytanie – odpowiemy tak szybko, jak to będzie możliwe.

USL Sp. z o.o.

To rzetelna firma

Kliknij w logo Rzetelnej Firmy i sprawdź certyfikat.