Aktualności

USL Sp. z o.o. Rzetelna Firma

Z przyjemnością informujemy, że uzyskaliśmy certyfikat programu Rzetelna Firma. Szczegóły znajdują się w zamieszczonym certyfikacie.

Certyfikat Rzetelna Firma potwierdza solidne podstawy współpracy z uznanym dostawcą. Oznacza to, że USL Sp. z o.o. została uznana za dostawcę spełniającego najwyższe standardy biznesowe w zakresie współpracy z odbiorcami jej produktów i usług.

Dokładamy starań, by stale rozszerzać nasz asortyment. Oferujemy najwyższej jakości produkty: materiały eksploatacyjne, wzorce i odczynniki niezbędne do pracy analizatorów elementarnych.

Oprócz materiałów eksploatacyjnych i wzorców oferujemy również usługi serwisowe urządzeń analitycznych. Z tego względu nasza oferta zapewnia możliwość kompleksowej obsługi Państwa laboratorium. Daje to możliwość konsolidacji działań serwisowych w odniesieniu do urządzeń pochodzących od różnych producentów.

Pobierz certyfikat Rzetelna Firma

Aby pobrać aktualny certyfikat kliknij ikonę

Certyfikat Rzetelności

Może Cię zainteresować:

Działalność USL Sp. z o.o.

Jesteśmy generalnym przedstawicielem Alpha Resources® LLC. w Polsce. Prowadzimy sprzedaż materiałów eksploatacyjnych i odczynników do analizatorów elementarnych: LECO®, ELTRA®, Bruker®, Elementar®, Horiba®, Gerhardt® oraz Velp®.

Czytaj więcej »

Masz pytania?

Skontaktuj się!

Napisz do nas: