Aktualności

Łódeczki ceramiczne do cieczy

Łódeczki i tygle do analizatorów elementarnych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych odbiorców proponujemy wysokiej jakości łódeczki ceramiczne do analizatorów węgla i siarki LECO typu SC132, SC144, SC632 oraz SC832. Łódeczki tego typu wykorzystuje się również w piecach do oznaczania siarki w analizatorach elementarnych CHN628S, TruSpec i TruMac. Zastosowany materiał zapewnia odporność na wysoką temperaturę podczas wykonywania badań. Dzięki zaawansowanej technologii gwarantujemy wykonanie co najmniej 20 analiz z użyciem tej samej łódeczki.

Do użytkowników analizatorów ELTRA dedykowane są łódeczki jednorazowego oraz wielokrotnego użytku stosowane w analizatorach CS500/580, CHS580, CS2000.

Z kolei do analizatorów typu LECO CS oraz ELTRA Helios i ELTRA CSi proponujemy tygle ceramiczne. Oprócz wersji standardowej dostępne są również tygle w wersji HP, czyli high purity. Tego typu tygle wykorzystuje się przede wszystkim do badań, w których oznaczane są niskie zawartości węgla i siarki. Można je również stosować, by wyeliminować konieczność wygrzewania tygli przed analizą. Gwarantujemy niskie wartości prób ślepych na poziomie:

  • węgiel < 10 ppm
  • siarka < 5 ppm

Posiadamy również tygle ceramiczne do analizatorów LECO CHN1000, CHN2000, CHN628, TruSpec CHNS. W zależności od stanu skupienia próbki tygle ceramiczne dedykowane są do analiz próbek stałych lub ciekłych.

Tygle grafitowe mogą być przedmiotem zainteresowania osób wykorzystujących do pracy analizatory typu ONH i RH, przeznaczonych do oznaczania tlenu, azotu i wodoru w próbkach nieorganicznych. Do tego typu analizatorów produkowanych przez firmy LECO, HORIBA i ELTRA proponujemy tygle grafitowe standardowe, wysokotemperaturowe oraz zestawy tygli wewnętrznych i zewnętrznych do najbardziej wymagających zastosowań. W naszej ofercie znajdują się także podstawki do tygli grafitowych dopasowane do typu zastosowanego tygla. Do tygli wysokotemperaturowych proponujemy podstawki wykonane ze stopu odpornego na wysokie temperatury. Z kolei do tygli grafitowych stosowanych w analizatorach ELTRA ONH należy zaopatrzyć się w podstawki grafitowe.

Może Cię zainteresować:

Masz pytania?

Skontaktuj się!

Napisz do nas: