Aktualności

Autoklaw laboratoryjny

Autoklawy i myjnie Tuttnauer w naszej ofercie

Autoklawy i myjnie Tuttnauer w naszej ofercie

Autoklawy i myjnie Tuttnauer są teraz dostępne USL. Miło nam poinformować, że zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy Tuttnauer (nasz certyfikat). Prowadzimy sprzedaż i serwis autoklawów i myjni Tuttnauer, czyli wyspecjalizowanych urządzeń do mycia i sterylizacji sprzętu laboratoryjnego. Tuttnauer jest uznanym na świecie producentem posiadającym wieloletnie doświadczenie w produkcji urządzeń spełniających wyśrubowane normy analityczne i medyczne. Ogromne doświadczenie w konstruowaniu autoklawów i myjni decyduje o ugruntowanej pozycji tej marki na rynku analitycznym. Oferta USL Sp. z o.o. kierowana jest głównie do różnego rodzaju laboratoriów analitycznych. Urządzenia o małych rozmiarach świetnie sprawdzą się w każdym gabinecie weterynaryjnym lub dentystycznym. Większe sterylizatory adresowane są do laboratoriów mikrobiologicznych lub technologicznych.

Pełna informacja o dostępnych autoklawach i myjniach znajduje się na stronie na naszej stronie internetowej oraz na stronie firmy Tuttnauer. Zachęcamy również do obejrzenia krótkiej prezentacji na temat zastosowania produktów Tuttnauer w laboratorium.

Od 1 września 2022 prowadzimy sprzedaż autoklawów i mujni Tuttnauer oraz materiałów eksploatacyjnych do tych urządzeń. Doradzamy w doborze odpowiedniego rozwiązania zgodnego z zapotrzebowaniem analitycznym, przygotowania pomieszczeń w odpowiednie przyłącza oraz wycenę kompletnego urządzenia wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem. Wykonujemy instalacje, przeglądy techniczne i naprawy, a także szkolimy użytkowników z zakresu obsługi i bezpiecznego użytkowania sterylizatorów i myjni Tuttnauer.

Pytania oraz uwagi prosimy przesyłać na nasz adres autoklawy@usl.com.pl lub serwis@usl.com.pl oraz pod nr tel.: 602 456 932.

Autoklawy i myjnie Tuttnauer

Może Cię zainteresować:

Masz pytania?

Skontaktuj się!

Napisz do nas: