Aktualności

Autoklawy i myjnie Tuttnauer

Autoklawy i myjnie Tuttnauer w ofercie USL Sp. z o.o. pojawiły się w naszej ofercie. Miło nam poinformować, że zostaliśmy partnerem handlowym firmy Spectro-Lab w zakresie sprzedaży wyspecjalizowanych urządzeń do mycia i sterylizacji sprzętu laboratoryjnego i medycznego. Producentem autoklawów oraz myjek jest izraelska firma Tuttnauer. Producent posiadający wieloletnie doświadczenie w produkcji urządzeń spełniających wyśrubowane normy analityczne i medyczne. Ogromne doświadczenie w konstruowaniu autoklawów decyduje o ugruntowanej pozycji na rynku. Oferta obejmuje urządzenia świetnie dopasowane do różnych odbiorców. Małe przyrządy świetnie sprawdzą się w gabinecie weterynaryjnym. Większe adresujemy do laboratoriów mikrobiologicznych. Z powodzeniem wykorzystujemy tego typu autoklawy również w laboratoriach technologicznych. Największe urządzenia przeznaczone są dla szpitali.

Pełna informacja o dostępnych u nas autoklawach i myjniach Tuttnauer w Zakresie autoklawów parowych laboratoryjnych i medycznych oraz myjek serii TivaLab znajduje się na stronie firmy Spectro-Lab.

W USL Sp. z o.o. prowadzimy doradztwo w ramach doboru odpowiedniego rozwiązania zgodnego z zapotrzebowaniem analitycznym, przygotowania pomieszczeń w niezbędne przyłącza oraz wycenę. Pytania prosimy przesyłać na nasz adres autoklawy@usl.com.pl lub pod nr tel.: 602 456 932.

Autoklawy i myjnie Tuttnauer

Może Cię zainteresować:

Certyfikowane wzorce rtęci

W ofercie posiadamy certyfikowane wzorce rtęci. Oprócz rtęci w matrycy węglowej oznaczone są także inne pierwiastki jak chlor i siarka. Wzorce te zawierają oznaczoną zawartość

Czytaj więcej »

Masz pytania?

Skontaktuj się!

Napisz do nas: